Nenechte si ujít AKCI - Ochranné Krémy Urban Sunblock

Biotter NC REPAIR

Biotter NC REPAIR je dermokosmetika určená na regeneraci a obnovu poškozené pokožky po zákrocích estetické medicíny, po kosmetických a dermatologických zákrocích.

Mezi nejčastější úkony estetické medicíny patří laserové ošetření pokožky, chemický peeling nebo mikrodermabraze. Při těchto zákrocích dochází k porušení kožní bariéry a tím je zvýšena propustnost rohové vrstvy pro různé látky. Pokožka je pak náchylnější k virové nebo mikrobiální infekci. Po dobu regenerace je vhodné používat speciální přípravky na ošetření poškozené pokožky.

 

Řada dermokosmetiky Biotter NC REPAIR se stříbrem a mědí podporuje regeneraci a obnovu poškozené pokožky po zákrocích estetické medicíny, po kosmetických a dermatologických zákrocích.  Stříbro působí silně antibakteriálně, zabraňuje vzniku zánětlivých stavů, měď má díky podpoře syntézy kolagenu pozitivní vliv na regeneraci pojivové tkáně, stimuluje buněčnou obnovu. Oxid zinku neutralizuje volné radikály. Organický olej z konopných semínek obnovuje hydrolipidovou vrstvu epidermis a doplňuje mezibuněčný prostor, snižuje zánět, zklidňuje pokožku a zvyšuje její odolnost vůči vnějším vlivům.

 

Komplexní ošetření pleti po zákrocích estetické medicíny zajistí kombinace čistící pěny a krému z řady Biotter NC REPAIR.

Biotter NC REPAIR čistící pěna 150ml

Biotter NC REPAIR krém po estetické medicíně 40ml

 

Výhradní zastoupení pro ČR: BIOTTER PHARMA s.r.o.

Dermokosmetika Biotter NC REDLESS je dostupná zde - na našem e-shopu nebo ve vybraných lékárnách a lékárenských e-shopech.