Nenechte si ujít AKCI - Dopravou ZDARMA v kombinaci s platbou Převodem nebo Online platební kartou

Biotter NC WHITEN

Biotter NC WHITEN je dermokosmetika určená na zesvětlení a sjednocení barvy pokožky při hyperpigmentaci.

 

Pigmentové skvrny se nejčastěji tvoří v epidermis, ale dochází i ke změnám barvy v dermis, stejně jako jejich smíšená forma (epidermis + dermis). Pigmentové skvrny mohou být světlejší nebo tmavší, než je barva pokožky. Zabarvení může mít různé odstíny, od žluté po hnědou. Skvrny mohou mít různý tvar (malé, velké, pravidelné nebo nepravidelné, rozstřikované nebo síťované). 

 

Pokožka s hyperpigmentaci potřebuje speciální péči. Základem vysoká ochrana UV SPF a používání bělících a exfoliačních přípravků. 

 

Dermokosmetika Biotter NC WHITEN obsahuje unikátní komplex TRIPLE ACTION, zajišťující trojitý účinek při péči o pleť při hyperpigmentaci. PREVENCI + ROZJASNĚNÍ + ANTI-GING. Aktivní složky působí na třech úrovních: zmírňují stávající zabarvení, blokují sekreci melaninu odpovědného za tvorbu pigmentačních změn a stimulují elasticitu a pevnost pokožky, zpomalují proces stárnutí.

 

Pro péči o pleť s nerovnoměrnou hyperpigmentaci je vhodné používat kombinaci denního a nočního krému z řady Biotter NC WHITEN.

Biotter NC WHITEN denní krém SPF50+ 50ml

Biotter NC WHITEN noční krém 50ml

 

Výhradní zastoupení pro ČR: BIOTTER PHARMA s.r.o.

Dermokosmetika Biotter NC REDLESS je dostupná zde - na našem e-shopu nebo ve vybraných lékárnách a lékárenských e-shopech.