Nenechte si ujít AKCI - Ochranné Krémy Urban Sunblock

GlySkinCare se vrací péče o vlasy

V řadě GlySkinCare for Hair jsou šampony a kondicionéry na vlasy k dispozici v několika variantách: Obnova, Hydratace, Vyhlazení. Jakou variantu pro své vlasy volíte Vy?

Pociťte účinky keratinu, rostlinných proteinů, organických olejů a dalších vhodně vybraných účinných látek a postarejte se o dobrý  stav svých vlasů. Nechte jemné vonné tóny vlasových produktů GlySkinCare for Hair přinést relaxaci  vašim smyslům. Obohaťte svou každodenní péči o vlasy o naše organické oleje.

 

 

 

    OBNOVA                             HYDRATACE                 VYHLAZENÍ

 

 


OBNOVA VLASŮ - řada určená pro mastnou pokožku hlavy a vlasy

Objevte tajemství dokonalého spojení vlasové péče a relaxace pro smysly s řadou GlySkinCare for Hair Obnova, určenou pro mastnou pokožku hlavy a vlasy.
Bohatství ingrediencí zajistí rovnováhu mezi nadměrnou tvorbou mazu a správnou hydratací vlasů a vlasové pokožky.
Během své každodenní péče se zahalte do osvěžující vůně, která kombinuje květinové a ovocné tóny a dopřejte si chvilku relaxace.

 

Šampon

Precizně vybrané aktivní složky zajistí rovnováhu vaší vlasové pokožky. Pomohou kontrolovat nadměrnou tvorbu mazu, dodají pokožce hlavy potřebnou hydrataci a podpoří proces obnovy vlasů. To vše obklopené osvěžující vůní rostlin a ovoce, abyste se cítili svěže a pohodlně.

 

Určení: Vlasy a pokožka hlavy se sklonem k maštění.
 
Účinné látky: Niacinamid, keratin, rostlinné proteiny, baicapil, panthenol, extrakt z kopřivy, organický makadamový olej
 
Vůně: Osvěžující vůně rostlin a ovoce
 
 

Kondicionér

Jemná receptura  bohatá na aktivní složky, které vybalancují vaše vlasy, posílí je a vyživí. Keratin a rostlinné proteiny obnoví jejich strukturu, vyhladí je a dodají jim lesk a díky osvěžující vůni se z každodenní péče stane chvíle relaxace, která s vámi zůstane. 

 
Určení: Vlasy a pokožka hlavy se sklonem k maštění.
 
Účinné látky: Niacinamid, keratin, rostlinné proteiny, kopřivový extrakt, mátový olej, organický makadamový olej
 
Vůně: Osvěžující ovocná a květinová vůně s nápadným tónem máty.
 
 
 
 
HYDRATACE - řada pro slabé, lámavé a suché vlasy
 
Objevte řadu vlasové kosmetiky GlySkinCare for Hair Hydratace, která poskytne každodenní péči slabým, lámavým a suchým vlasům.
Jemná receptura bohatá na aktivní složky se postarají o vaše vlasy, vyživí je, hydratují a posílí oslabené prameny a pokožku hlavy. Smyslná dřevitá a ovocná vůně vás přenese do světa relaxace a přidá prvek smyslnosti do vaší každodenní péče.
 
 
 

Šampon

Precizně vybrané aktivní složky vytvářejí harmonickou směs, která se o vaše vlasy a pokožku hlavy postará tím nejpečlivějším způsobem. Vlasy budou vyživené, hydratované a posílené, zatímco pokožka hlavy bude hloubkově hydratovaná a zklidněná. Každodenní péče doprovázená dřevitou a ovocnou vůní přinese úlevu smyslům a promění se v opravdový relaxační rituál.

 
Určení: Suché, lámavé vlasy, suchá pokožka hlavy.
 
Účinné látky: Niacinamid, keratin, rostlinné proteiny, baicapil, panthenol, kyselina hyaluronová, organický arganový olej
 
Vůně: Dřevitá a ovocná vůně s gurmánskými a aromatickými tóny. Složení obsahuje černý rybíz, japonský třešňový květ, švestku, skořici, levanduli, tymián, indický jasmín, vanilku, jablko, cedrové dřevo, santalové dřevo a tóny ambry.
 
 

Kondicionér

Sametově jemné složení bohaté na obnovující a aktivní složky se postará o vaše vlasy, hydratuje je a posiluje. Organický arganový olej zvaný marocké zlato zregeneruje suché a poškozené vlasy. Keratin a rostlinné proteiny obnoví strukturu pro zdravé, silné a lesklé vlasy. Smyslná vůně kondicionéru vám přinese úlevu a promění vaši každodenní péči o vlasy v opravdový rituál.

 

Určení: Slabé, lámavé a suché vlasy.
 
Účinné látky: Niacinamid, keratin, rostlinné proteiny, kyselina hyaluronová, panthenol, organický arganový olej.
 
Vůně: Dřevitá a ovocná vůně s gurmánskými a aromatickými tóny. Složení obsahuje černý rybíz, japonský třešňový květ, švestku, skořici, levanduli, tymián, indický jasmín, vanilku, jablko, cedrové dřevo, santalové dřevo a tóny ambry.
 
 
 
 
VYHLAZENÍ - řada pro suché a krepaté vlasy
 
 
Vyberte si řadu vlasové kosmetiky GlySkinCare for Hair Vyhlazení určenou pro normální pokožku hlavy a suché a krepaté vlasy.
Vyberte si péči, která vlasům vrátí hebkost, vyživí je  a uhladí krepaté prameny,  zajistí odpovídající úroveň hydratace pokožky hlavy. Kořeněná dřevitá vůně s nádechem vanilko-karamelové sladkosti poskytne vašim smyslům jedinečný zážitek a přinese relaxaci při každodenní péči.
 
 
 
 
Šampon

Harmonická kombinace obnovujících a vyhlazujících aktivních složek obnoví hebkost a uhlazenost vlasů a hydratuje pokožku hlavy. Účinek? Silné a lesklé vlasy! Smyslná vůně vám poskytne jedinečný zážitek a relaxaci při každodenní péči.

 

Určení: Suché, krepaté vlasy, normální pokožka hlavy.
 
Účinné látky: Niacinamid, keratin, rostlinné proteiny, baicapil, extrakt z aloe, arginin, organický konopný olej.
 
Vůně: Kořeněná dřevitá vůně s jemným tónem vanilko-karamelové sladkosti.

Kondicionér

Sametové složení bohaté na aktivní složky hydratuje a regeneruje vlasy, zabraňuje krepatění a hydratuje vlasový stvol. Obdnova, hydratace a vyhlazení pro lesklé a silné vlasy. Zahalte se do vůně, která uklidní vaše smysly, uvolní je a umožní vám ponořit se do světa relaxace při každodenní péči o vlasy.

 

Určení: Suché, krepaté vlasy.
 
Účinné látky:  Niacinamid, keratin, rostlinné proteiny, arginin, extrakt z aloe, organický konopný olej.
 
Vůně: Kořeněná dřevitá vůně s jemným tónem vanilko-karamelové sladkosti.