Připravte se s námi na DEN DĚTÍ   Biotterky Piráti vitamínová lízátka biotterky-pirati-vitaminova-lizatka-7-ks AKCE 44Kč

Biotter BYOLOGY Viro AKUT

Biotter BYOLOGY Viro AKUT, 30tbl.doplněk stravy 

Pro přirozenou funkci imunitního systému. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1184
Značka: Biotter Pharma
399 Kč –25 % 299 Kč
Biotter Byology Viro Akut 1000x1000 (002)
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 399 Kč –25 %

Biotter BYOLOGY Viro AKUT, 30tbl.doplněk stravy 

 

Pro přirozenou funkci imunitního systému. 

 

Bylinná směs zvyšuje obrannou energii WEI QI, odstraňuje oheň HUO, vysušuje vlhkou horkost SHI/RE, odstraňuje toxiny RE/DU

 

Byliny v Biotter BYOLOGY Viro AKUT dle Tradiční Čínské Medicíny.


Třapatka podporuje normální funkce dýchacího systému.Třapatka má povahu mírný JIN, chuť hořkou pikantní, tropismus ke dráze žaludku, sleziny, plic a tenkého střeva. Energeticky vstupuje v žaludku a přes dráhu žaludku a plic proudí na povrch, tím zprůchodňuje a zvyšuje obrannou energii WEI QI. Energeticky vstupuje do sleziny, přes lymfatický systém do tenkého střeva, čímž rychle ovlivňuje metabolické procesy v těle, reakce imunitního systému na vnější podněty, tělesnou teplotu atd.


Šišák má povahu chladnou, chuť hořkou, tropismus k dráze plic, srdce, žaludku, žlučníku a tlustého střeva. Odstraňuje oheň HUO, vysušuje vlhkou horkost SHI/RE, odstraňuje toxiny RE/DU, tiší plicní JANG. 

Jinan napomáhá k duševní rovnováze, podporuje mikrocirkulaci krevního systému, kognitivní funkce a paměťJinan má povahu vyrovnanou, chuť sladkou a hořkou, tropismus k dráze plic, srdce a sleziny. Stahuje plíce FEI, vyživuje a rozhojňuje QI srdce XIN a rozhýbává krev XUE.

Vitamín C přispívá k přirozené funkci imunitního systému, napomáhá ochraně buněk před oxidativním stresem a snížení míry únavy a vyčerpání.

DÁVKOVÁNÍ: 1–4 tablety denně dle potřeby.
UPOZORNĚNÍ: Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Může snižovat srážlivost krve. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu do 25°C. Chraňte před mrazem.Složení 1 tableta %RHP* 4 tablety %RHP*

Produkty BYOLOGY jsou testovány v každé šarži na těžké kovy.

 

Složení :                                                          1 tableta   %RHP*   4 tablety  %RHP*

extrakt třapatky nachové                 250 mg                  1000 mg
extrakt šišáku bajkalského               100 mg                  400 g
extrakt jinanu dvoulaločného          20 mg                   80 mg
Vitamín C                                              12 mg        15%     48 mg       60%

 

Chřipka a nachlazení z pohledu TČM.


Chřipka a nachlazení je z pohledu TČM napadení vnější škodlivinou, vnějším škodlivým větrem FENG XIE QI. Vítr = FENG. TČM rozlišuje horký vítr FENG RE a větrný chlad FENG HAN. Klasické nachlazení (zánět horních cest dýchacích, chřipka, angína, zánět středního ucha) projevující se horečkou, mírnou zimnicí, pocením, zarudlými mandlemi, rýmou se žlutým hlenem, bolestmi hlavy i celého těla je klasické napadení horkým větrem FENG RE. Jedná se o horkost poškozující ochrannou QI. V prvním momentě si můžeme pomoci bylinami, které „otevřou povrch a vyloučí škodlivinu ven“, v tomto případě byliny chladné a štiplavé (Př. máta). K tomu je však dobré podpořit ochrannou energii QI (BYOLOGY Viro AKUT).
Pokud máme při nachlazení pocit chladu, mírně zvýšenou teplotu nebo bez teploty, zimnici, bolesti hlavy v zátylku se ztuhlou šíjí, jedná se o napadení větrným chladem FENG HAN. Tento větrný chlad blokuje proudění povrchové ochranné QI, proto si můžeme pomoci bylinami, které zahřejí a vyvolají pocení (Př. skořice). Ale i zde potřebujeme podpořit obrannou energii QI (BYOLOGY Viro AKUT).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: