Připravte se s námi na DEN DĚTÍ   Biotterky Piráti vitamínová lízátka biotterky-pirati-vitaminova-lizatka-7-ks AKCE 44Kč

Biotter BYOLOGY Cyst FEM 60tbl., doplněk stravy

FYTOTERAPIE dle principů TČM = BYOLOGY Cyst FEM 60 tbl.

Na premenstruační a menstruační komfort žen, pročištění těla a podporu obrannyschopnosti.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1181
Značka: BYOLOGY
549 Kč –25 % 411 Kč
Kategorie: Biotter Byology
Biotter BYOLOGY Cyst FEM 60tbl., doplněk stravy
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 549 Kč –25 %

Byliny v Biotter BYOLOGY Cyst FEM dle Tradiční Čínské Medicíny


Andělika lékařská podporuje přirozenou obranyschopnost.Andělika má povahu teplou, chuť sladkou a palčivou, tropismus k dráze jater, sleziny a srdce. Zabraňuje blokacím krve YU XUE a energetických drah, doplňuje a vyživuje krev, tonifikuje játra, stahuje vlhkost z povrchu těla a zvlažuje vnitřní sucho, zvlhčuje střeva, vytěsňuje hnis.


Smetánka lékařská přispívá na celkové pročištění těla a normální funkci močové soustavy.Smetánka má povahu chladnou, chuť hořkou a sladkou, tropismus k dráze jater, žlučníku a žaludku. Odvádí horkost z jater, doplňuje a pročišťuje JIN, funguje jako drenážní bylina, tj. zprůchodňuje, odstraňuje toxiny a rozptylujeblokády (sraženiny).


Brusinka obecná ulevuje při premenstruačním syndromu a menopauze, má antioxidační účinky a podporuje obranyschopnost. Brusinka má povahu chladnou, chuť kyselou a sladkou, tropismus k dráze ledvin. Odstraňuje vlhko a horko z dolního zářiče SHI/RE.


Řebříček obecný podporuje menstruační komfort žen a správné funkce močových cest. Řebříček má povahu chladnou, suchou, tropismus ke dráze jater a plic, rozptyluje stagnaci QI ZHI a blokády YU XUE.


Meduňka lékařská napomáhá hormonální rovnováze. Meduňka má povahu teplou, chuť palčivou a sladkou, tropismus k dráze srdce a sleziny.Otevírá uzavřené, posiluje srdce a mozek, uklidňuje ducha SHEN, rozptyluje stagnaci QI ZHI, ochlazuje horko RE XU z nedostatečnosti jin YIN XU.


Bukvice lékařská má antioxidační účinky. Bukvice má povahu horkou, chuť hořkou a svírající, tropismus k dráze jater, sleziny a ledvin. Pročišťuje ženské orgány, žaludek a plíce, odstraňuje hlen TAN a blokády YU XUE.


Svízel má povahu horkou, pročišťuje vlhko a horko SHE/RE a horký jed RE/DU.


Podle TČM mají cysty, myomy i endometrióza společnou příčinu, kterým je blokace v dolním zářiči. Příčiny stále hojnějšího výskytu cyst a myomů hledejme v hektické době a tomu odpovídajícímu životnímu stylu, nesprávnému stravování, stresu a… užívání hormonální antikoncepce.

 SLOŽENÍ:                                 1 tableta           2 tablety
Extrakt anděliky lékařské           56,14 mg       112,28 mg
Extrakt smetánky lékařské         70,18 mg      40,36 mg
Extrakt svízele syřišťového        28,07 mg      56,14 mg
Extrakt meduňky lékařské          28,07 mg      56,14 mg
Extrakt bukvice lékařské            28,07 mg      56,14 mg
Extrakt řebříčku obecného        28,07 mg      56,14 mg
Extrakt brusnice brusinky          28,07 mg      56,14 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: